Rreth Nesh

Historia jonë ka filluar me shumë punë dhe do të vazhdojë  me përkushtim ndaj çdo klienti, sepse secili njeri dhe çdo objekt e meritojnë të frymojnë lirshëm!

icon_widget_image Mon-Sat 8:00-17:30; Sunday-CLOSED icon_widget_image f. Bogovinë, Tetovë, Republika e Maqedonisë së Veriut icon_widget_image +389 70 362 014 +389 70 330 374 icon_widget_image [email protected] [email protected]
+389 70 362 014 [email protected] E Hënë-E Shtunë: 8:00 - 17:30, E Diel: MBYLLUR
Image Alt
CESOVENT

Projektet

Realizimi i projekteve gjigande në vend është rezultat i një pune me shumë kujdes. Me secilin detaj më të vogël ne arrijmë deri te kompletimi i projekteve të mëdha dhe me përkushtim të madh ne realizojmë edhe projektet më të vogla.
PROJEKTET